Vaše výhody
Hlavní benefity pro klienty

Reklamy již do 24 hodin

Vašim reklamním kampaním se věnuji co nejdříve. Pokud již vlastníte reklamní účet, pomohu vám s nasdílením přístupů na můj email. Po vzájemném vytyčení cílů, cílové skupině a rozpočtu budu potřebovat alespoň základní info o vašem podnikání a hned poté se dám do tvorby.

Měsíční report zdarma

PPC reklama vyniká jedinečnou měřitelností. Na základě dat dokážeme poměrně přesně určit odkud k vám zákaznici přišli, jaká klíčová slova přitom hledali a kteří z nich jsou pro vás nejzajímavější do budoucna. Měsíčně vám vystavím přehledný report, ve kterém vyčtete to nejdůležitější o svých online činnostech.

1000 Kč pro nové účty

Teprve v online reklamou začínáte? Nemusíte se bát, pro váš rozjezd zajistím bonusový kredit, který můžeme použít na zajištění prvních zákazníků nebo propagaci vaší značky. Jedinou podmínkou je čerstvě založený účet (do 30 dní) nebo žádný. Pokud jej nemáte, pomohu vám.

Certifikovaný partner

Dlouhodobě splňuji nároky na certifikaci Heureka partner a Mergado specialista. Mohu vám tak garantovat tu nejlepší péči o vaše zbožové srovnávače a úpravu XML feedu. Zároveň, díky pravidelným testům, workshopům a oborovým konferencím, si udržuji odbonost v PPC systémech Google Ads a Sklik.

Kdy se mohu ozvat?

E-mailem i skrze formulář mě můžete kontaktovat kdykoli, telefonicky každý den mezi 8 a 20 h. Pro stálé klienty jsem dostupný i mimo vymezený čas.

Jaká je vaše hodinová sazba?

Cena je vždy individuální v závislosti na velikosti zakázky. Základní sazba je nyní za cenu 490 Kč/hod, což je vzhledem ke kvalitě a konkurenčním cenám velmi lákavá nabídka.

Jaké platformy ovládáte?

Pracuji ve všech větších platformách online marketingu. Nejčastěji se starám o Google Ads, Sklik, Heureku, Zboží.cz, Facebook, Instagram a Mailchimp.

Můžeme se sejít?

Samozřejmě. Nejčastěji se pohybuji na dráze Ostrava – Opava a okolí, ale je možné se domluvit i jinde. Nicméně nejrychlejší bude telefon či skype.

Jak zjistím, že kampaň běží?

Již na začátku se dovíte časový odhad. Zároveň se vám snažím co nejvíce ušetřit čas, proto vás o změnách průběžně informuji mailem či chatem.

Neznám vás, ukažte reference

3 roky agenturně, 2 roky in-house a celý život na vlastní pěst. Výběr pracovních zkušeností si aktualizuji online a je vám kdykoli k dispozici.

Mám jiný dotaz →

Rychlý kontakt

Nebo jednoduše volejte na tel. 603 215 924.