Vyberte stránku

Služby
pro agentury a freelancery

Hledáte dlouhodobou či krátkodobou výpomoc se správou PPC, sociálních sítí a zbožáků? Vyzkoušejte PPC outsourcing s tvorbou kampaní již do 24 hodin!

Rychlá krátkodobá výpomoc i dlouhodobý outsourcing

Ať už pouze nárazově nestíháte, potřebujete dovolenou, hledáte záskok nebo jen chcete zvolnit, pomohu vám vykrýt toto období a ještě udělat kus práce. V rámci PPC outsourcingu pomáhám marketingovým agenturám, in-house týmům a vytíženým freelancerům s krátkodobou i dlouhodobou správou kampaní. Převážně pak pro Google Ads, Sklik, Facebook a Instagram.

Vše pod hlavičkou vaší značky, včetně komunikace

Vše probíhá pod vaší značkou. Klient i kampaně zůstávají s vámi bez zbytečných složitostí. Společně se domluvíme na účelu, cílení, rozpočtu i harmonogramu kampaní. Zároveň dodržuji váš tvůrčí styl pro rychlé zorientování a marketingovou konzistenci. Fakturuji pouze vám za předem dohodnutých podmínek. Celý proces vám zabere několik minut a ušetří desítky hodin.

Vše pod hlavičkou vaší značky, včetně komunikace

Vše probíhá pod vaší značkou. Klient i kampaně zůstávají s vámi bez zbytečných složitostí. Společně se domluvíme na účelu, cílení, rozpočtu i harmonogramu kampaní. Zároveň dodržuji váš tvůrčí styl pro rychlé zorientování a marketingovou konzistenci. Fakturuji pouze vám za předem dohodnutých podmínek. Celý proces vám zabere maximálně pár minut a ušetří desítky hodin.

Certifikovaný specialista Heureka, Mergado a Google

Vy i vaši klienti můžete klidně spát. Dlouhodobě splňuji nároky na certifikaci Heureka partner a Mergado specialista. Poskytuji vám tak tu nejlepší péči o zbožové srovnávače a úpravu XML feedu. Současně díky pravidelným testům, workshopům a oborovým konferencím, si udržuji odbonost v PPC systémech Google Ads, Sklik a na sociálních sítích Facebook a Instagram.

FAQ – časté dotazy

Kdy se mohu ozvat?

E-mailem i skrze formulář mi můžete napsat kdykoli, telefonicky od pondělí do pátku mezi 8 a 17 h. Pro své klienty jsem dostupný i mimo vymezený čas.

Nechci přeplácet, jaká je cena?

Cena záleží vždy na složitosti výstupu a časové náročnosti. Nicméně má hodinová sazba bude vždy nižší, než ta kterou fakturujete klientovi.

Jaké platformy ovládáte?

Pracuji ve všech větších platformách online marketingu. Nejčastěji se starám o Google Ads, Sklik, Heureku, Zboží.cz, Facebook, Instagram a Mailchimp.

Můžeme se sejít?

Samozřejmě. Nejčastěji se pohybuji na dráze Ostrava – Opava a okolí, ale je možné se domluvit i jinde. Nicméně nejrychlejší bude telefon či skype.

Jak zjistím, že kampaň běží?

Již na začátku se dovíte časový odhad. Zároveň se vám snažím co nejvíce ušetřit čas, proto vás o změnách průběžně informuji mailem či chatem.

Vaše předchozí zkušenosti?

3 roky agenturně, 2 roky in-house a celý život na vlastní pěst. Výběr pracovních zkušeností si aktualizuji online a je vám kdykoli k dispozici.

Mám jiný dotaz →

Chcete se na cokoli zeptat? Kontaktujte mě.

Nebo si jednoduše zavolejme

David Schreiber PPC specialista

603 215 924

Po-Pá: 8-17 hodin